Baneru apmaiņa

Mājaslapu īpašniekiem piedāvājam izmantot baneru apmaiņu.

Baneru apmaiņa ir tīkls, kas ļauj uzņēmumiem mainīties ar baneriem savās mājaslapās. Izmantojot baneru apmaiņu, uzņēmumiem ir iespēja paplašināt sadarbības partneru un klientu loku, reklamēt savus produktus vai pakalpojumus citās mājaslapās.

Jūsu ieguvums:

  • Papildus reklāma, nepalielinot esošo mārketinga budžetu.
  • Paplašināts klientu loks (uzrunājiet ļoti dažādu auditoriju).
  • Jauni darījumi un klienti

Jums var būt svarīgi izvēlēties, kādu reklāmu rādiet savā lapā, tāpēc piedāvājam pielāgot reklāmas, kādas tiks parādītas Jūsu mājaslapā.

Papildus parametri:

  1. Rādīt visas reklāmas;
  2. Kāda tipa reklāmas nerādīt.

Tāpat šos parametrus Jūs norādīsiet, izvēloties, kur tiks rādīta Jūsu reklāma. Jūs varat izvēlēties, vai reklāma tiek rādīta visās lapās vai arī noteikta tipa mājaslapās reklāma netiks rādīta.

Jums jau ir partneru loks, ar ko maināties ar baneriem?

Iegūstiet vairāk -> Nodrošinām sistēmu, lai uzskaitītu ekspozīciju skaitu, klikšķus un iegūtu pilnīgāku statistiku par to, kas notiek ar reklāmām Jūsu un sadarbības partneru lapās ( papildus info – jautājiet ).

Izmaksas:

Baneru apmaiņa ir bez maksas, tomēr tiek piemērota komisija par sistēmas izmantošanu. Komisija tiek aprēķināta no Jūsu nopelnītā reklāmas budžeta.

Ja Jūs nopelnāt 100€, komisija 15% (15€), Jūsu reklāmas budžets: 85€

Reklāmas budžetu Jūs pelnāt par klikšķiem: Vidēji viena klikšķa cena šobrīd = 0,05€

Bonusi:

Reģistrējoties sistēmā: Saņemiet: 25€ bonusu

Uzaicini draugu:

  • Draugu bonuss: Abi saņemiet papildus 10€ bonusu;
  • saņemiet 50% no 1. mēneša rezultātiem (Piemērs: Draugs nopelnīja 100€, komisija 15€, drauga reklāmas budžets = 85€, Jūsu bonusu: 50€);
  • Uzaiciniet vairāk par 5 draugiem un izvēlieties, vai vēlaties saņemt vienreizēju 50% bonusu vai 5% bonusu no katra mēneša rezultātiem veselu gadu (12 mēnešus vai kamēr ir vismaz 5 aktīvi draugi).

Jauno klientu anketa:

https://goo.gl/forms/ytFA8ZH0qoBzFMdJ2